02 October 2008

Pildid Bali elust










Sanur, suur tempel ja jaapani/bali turistid, rica, suur leht ja veel tore tempel.
























2 comments:

Anonymous said...

ai carramba!

Anonymous said...

eks ta ole. ma teadsin kohe,et bali on koht kuhu mina ei lähe! ja vaat kui hea, et piletid mujale ostsin, muidu saaksin ka jälitaja taksojuhi võibolla! aga muidu, hakkan meloni nägu juba mnema...kuhu sa edasi?